0532 393 57 16
0532 674 06 04

Şirketimize Ait Nitelikler

Şirketimize Ait Nitelikler

Şirketimize Ait Nitelikler

Her şirket sektör farklılıkları gözetebilir, bu durum şirketin alanına göre değişim gösterir. Özellikler, alanlar ve hangi bölümler olursa olsun değişmeyen tek işlem özelliktir ve niteliktir. Bu iki unsur hizmeti hizmet, kaliteyi kalite noktasına taşır. Bu makalemizde sizlere şirketimiz Gebze nakliyat, hakkında tüm bilgiyi, hizmetlerini ve hizmet bilgilerini sunacağız. Sizler de bu bilgiler doğrultusunda bir bilgi birikimi elde etmiş olacaksınız. Basamaklar ve başlıklar halinde şirketimiz…

Gebze Nakliyat, Hizmetleri

Gebze nakliyat, nitelikleri

Gebze nakliyat, şirketleri olarak müşterilerimize attığımız ilk adımı hizmetlerden başlatmaktayız. Hizmetlerimiz ne kadar yeterli ve ne kadar olumlu ise müşterilerimiz arasındaki bağ bu kadar sağlam olmaktadır. Başarılı bir hizmeti herkes sever ve herkes takdir eder. Bu noktaya gelmek ise oturarak veya emek vermeden olması gereken nokta da değildir. Bunu sektör farketmeden herkes bilebilir. İşimizi severek, bağlı kalarak ve emekler vererek, bir noktaya getiriyoruz. Şartlar ne olursa olsun, hizmet sınıfı ne olursa olsun, ayrım yapmıyor, fırsat gözetmiyor şirketimize yakışır bir şekilde en uygun hizmeti sunuyoruz. Sizlere hiçbir yükümlülük vermiyor, sizlere şartlama yapmıyor, yüklerinizi adreslerinizden alıyor, yine adreslerinize kadar teslim ediyoruz. Bunun garantisini şirket olarak sizlere sunuyoruz.

Kurumsal Firma İle Taşıyın!

Günümüzde hemen hemen herkesin bir Nakliyat ve bir Nakliyeciye ihtiyacı olabilir. Bazen ev taşımacılığı, bazen fabrika bu yükleri ve bir arayışa gireriz. Büyük ihtimalle bu arayışı internet ortamı üzerinden yaparız. Arama motorları yada sosyal hesapları tercih ederiz. Genel de ilk nokta da çıkan şirketlerin sitelerini tercih eder, öyle aramalar yaparız, unutmayalım ki ilk sıra da çıkan siteler her zaman kurumsal bir firma tanıtımı değildir. Bazen bir aldatmaca ile tüm yüklerinizi kaybedebilirsiniz. Google Adwordsreklamları yapan ve bu reklamlara ücreti ile çıkan her şirket kurumsal ve resmi firma değildir. Tercihiniz her zaman kurumsal ve resmi evraklar ile çalışan şirketler olsun.

Kalite Kontrol Departmanları

gebze nakliyat, çözüm merkezi

Tercih ettiğiniz şirket tarafından sizlere hizmetler sunuluyor. Memnun kalıyor veya kalmıyorsunuz. Hizmetlerden memnun kaldığınız sürece bir problem yoktur. Peki ya bir sorunuz veya sorununuz varsa ne yapacaksınız? Kimle iletişime geçip, kime sorunu ileteceksiniz? Bunları da geçiyorum bunları iletecek ilgili bir departman buldunuz peki ya ne kadar ciddiye alıp, işlem yapacak? Bizler Gebze nakliyat, firması olarak yanıtlayalım istedik… Şirketimiz en üst mevkiden en alt mevkiye kadar ayrı ayrı bölümlere, departmanlara ayrılmıştır. Sadece bir grup ekibimizi ise çözüm masası ile göreve tuttu. Bu bölüm 7 gün 24 saat olacak şekilde hem telefondan hem de ofisten online görev yapmaktadır. Anlık ulaşabilir, yorum bırakabilir, öneri ve şikayetlerinizi de yine bizlere bırakabilir. Telefondan değil, ofislerimizden şikayetinizin hangi boyutta olduğunu ve hangi aşamada olduklarını görebilirsiniz.

Gebze nakliyat, sizlere sunduğu tüm hizmetleri, sizlere verdiği değer doğrultusunda yüksek tutar. Hizmetlerinizi bu denli gelişir ve geliştirir.