0532 393 57 16
0532 674 06 04

Nakliyat Fiyatları

Nakliyat Fiyatları

Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatları, her firma da olduğu gibi farklılıklar gösterebilir. Tıpkı mağazalar gibi, bir ürün mağaza da yarı fiyatına olabiliyorken, farklı bir mağaza da iki katını görmeniz mümkündür. Nakliyat fiyatları da tıpkı böyle değişiklikler gösterebilir. Araştırma yapmadan, hemen karar vermek maliyet açısından sizleri zarara sürükleyebilir. Hem çok para verip, hem de hiç beklemediği hayal kırıklığı olan bir firmayı bile seçebilirsiniz. Belki de böyle bir süreçten geçtiniz. Aynı hataya düşmeyin, bu hataya düşmeyenler ise bundan sonra daha dikkatli olsunlar. En yüksek fiyatı ödeyip, en kötü hizmeti alabilirsiniz.

Gebze Nakliyat – Fiyat Aralıkları

Nakliyat Fiiyatları

Gebze Nakliyat, kurumsal hizmetler olarak  bizlerin fiyatları her zaman sabittir. Liste fiyatlarımız vardır ve bu liste fiyatlarının dışına hiçbir zaman çıkmadık ve çıkmayız. Ekstra hizmetler dahi sunuyor olsak, yine de bu liste fiyatını bozmaz, ekstra ücretler istemez, sabit fiyatlar ile taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştiririz. Yıllardır çizgisini hiç bozmayan şirketimiz, bundan sonrası için de bozmaya hiç niyeti yoktur. Bu zamana kadar müşterileri ile mesafe kat eden ve müşterilerimizin memnuniyetleri ile bir boyuta gelen şirketimiz, bundan sonra da bu anlayış ile yoluna ve çalışmalarına devam edecektir.

Fiyatlarımız sabit ve liste fiyatlarıdır. Fiyatların hesaplaması ise basit bir işlemdir. Bunu bizler sizlere buradan aktaralım, sizler de fiyat tahminlerinizi yürütün. Yükünüz nereden yükleniyor, nereye gidiyor, malzeme nedir, ne kadar yer kaplar ve ağırlığı nedir?

Yukarıda ki soruların cevapları zaten siz değerli müşterilerimizdedir. Malzeme ne kadar yer tutuyor ise ve nereye kaç km uzaklığa gidiyor ise işte o kadar maliyeti oluyor. Çağrı merkez kayıtlarına düşen bir görüşme de müşterimizin biri 10 koli için Gebze’ den Ankara’ ya 600 Türk Lirası ödediğini dile getirdi. Böyle bir işlem, böyle bir taşımacılık söz konusu dahi olamaz. Bu fiyatlara komple araçlar gidiyor. Sizin yükünüzün fiyatı 200 Türk Lirası’ dır. Diyerek müşterimize geri döndük ve durumdan memnun kaldılar. Geçte olsa bilmek güzeldir.

Piyasa Fiyatlarına Dikkat!

Gebze Nakliyat Taşıma

Gebze Nakliyat, kurumsal şahıs firması ve tüm çalışanları ile birlikte sizleri uyarıyor.! Okumanız da ve dikkat etmeniz de fayda vardır. Piyasa fiyatları kurumsal firmalara göre daha yüksektedir. Fiyat araştırması yapmanızı, firma seçimlerinizi daha dikkatli yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bazı müşterilerimizin yaptığı hataları yapmamanız için sizleri dikkat ile uyarıyoruz. Sizler de dikkate almadan devam ederseniz, firmanız zarara uğrayabilir. Fiyatlarımız sabit ve günceldir. Sizler de bir araştırma yaparak, doğru firmayı bulabilirsiniz.

Şirketimizin fiyatları ofis girişlerinde bulunur. Gelip yakından inceleyebilir, müşteri hizmetlerimizden destekler alabilirsiniz. Bu saye de kafanızda herhangi bir soru işareti kalmaz, Nakliye tercihlerinizi içiniz rahat ve en uygun fiyata yapabilirsiniz.

Bu Bir Bilgilendirme Makalesidir.!