0262 641 33 63
0262 641 33 63

Gebze Nakliyat Hizmet Alanları

Gebze Nakliyat Hizmet Alanları

Gebze Nakliyat Hizmet Alanları

Gebze Nakliyat, firmamızın faaliyet ve hizmet alanları oldukça genişlik ve yoğunluk göstermektedir. Hizmet alanlarımız sadece belli bir bölgeye mahsus değil tüm Türkiye yurt bölgelerini kapsamaktadır. Bunun ile birlikte hizmetleri sağlayan araçlarımız tam komple ve parsiyel yarım olarak ikiye ayrılmaktadır. Yükler için özel donanımlı araçlarımız kendi kurumsal nakliye garajımızda yer almaktadır.


Hizmet alanlarımız yurdumuzun 81 ili için dahil edilmektedir. Hız ve güven konusunda bugüne kadar hiçbir boşluğa ve yanılgıya düşmeyen firmamız bundan sonrası için de emin adımlar ile yoluna, hizmetlerine devam ediyor. İşimizde yapılan kusursuz hizmetin sizleri ne kadar mutlu ve güven de hissettirdiğinin farkındayız. Bu yüzden diyebiliriz tüm çalışanlarımız, personellerimiz ve ekiplerimiz bu yönde hizmetlere eğilim göstermektedir. Başarılı olmak istediğimiz her nokta da müşteri danışmanlarımız  elinden geleninde fazlasını yapıyor. Bunun bilincinde ve inancı içerisindeyiz. Gebze Nakliyat, sadece bölgesinde değil, Türkiye çevresinde takdir toplayan, başarı kazanan ve ismi ile tanınmış bir nakliye taşımacılığı, yük ve ambar firması konumundadır. 

Düzen, sistem ve yapılandırmalarını yeni yıl ile hızlandıran ve her hareketinde, projesinde üst düzey olmayı şirket vizyonuna yer etmiş firmamız, ilkelerine, kurallarına düşkün ve bağlı bir firmadır. Bu bağlılık bizleri işlerinize daha motive ediyor ve başarılı olmamızda ki en büyük etken olarak görünüyor.

Gebze Nakliyat, %40 İndirimleri Başladı!

Gebze Nakliyat, güvenlik açısından tam donanımlı araçlarımız etken göstermektedir. Güvenliğini tamamen sağladığımız ürünleriniz koruma altında tutulur ve anlaşmalı firmalarımız tarafından sigortalanır. Sigorta işlemi bittikten sonra aktif olarak çalışma sistemlerimiz devreye girer.


%40 İndirim imkanları şehirler arası nakliyat ve şehirler arası ambar işlerinde geçerli olmaktadır. Bu bölgeler için taleplerde bulunduğunuz takdir de hemen %25' lik bir indirim devreye girer. Bu indirim yaptığınız nakliye sayısına göre artış gösterir. Maksimum olarak firmamızdan da %40' lık bir indirim almış oluyorsunuz. Komple ve parsiyel olarak ayrım yapmıyor. Bu indirimi tüm taşımacılık işlemleri adına yapıyoruz. Yükünüz hangi değer de ve istikameti nerede olursa olsun, Gebze Nakliyat firmaları sizlere hemen indirimlerini yönlendiriyor.

GEBZE NAKLİYAT, kurumsal yük taşıma nakliyeci firması 7 gün 24 saat online olarak sizlere destek olmaktadır. Bizlere tüm sosyal ağlardan ulaşabilir, mesaj bırakabilir ve direk irtibata geçebilirsiniz. Sizler ile sürekli irtibatta olacak, işlerinizi zamanında yetiştirebilecek ekiplerimiz her zaman firma içinde aktif bir halde bulunur. Çağrı merkezlerimiz ile irtibat kurduğunuzda bekleme süresi diye birşey yok, araç bakım süresi diye birşey yok, yapacağınız tek işlem bir defa da arayıp, tek sefer de tüm işlerinizi halletmektir.

Gebze Nakliyat firmaları olarak bunun garantisini veriyoruz.