0262 641 33 63
0262 641 33 63

Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar


Gebze Nakliyat, firması olarak üzerinde durulması gereken tüm noktaların altını çiziyor ve sizleri bu konular hakkında uyarıyoruz. Uyarıları dikkate aldığınız vakit herhangi bir problem yaşamaz, nakliye taşıma işlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında bir sorun ile karşılaşmanız korsan firmalar tarafından gerçekleşir. Korsan firmalar hakkında daha önce ki makalelerimiz de üzerinde durduk. Buradan da aynı özeni gösterip, duyurmaya üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. 

Firma sahibi olmadan, kendilerini bir firma sahibi olarak gösterirler ve yüklerinizi taşımak isterler. Kamyoncu esnafından 50 Türk Lirası komisyonu alabilmek için kendilerine bu profili veren sahte firmalar, sadece yüklerinize aracılık yaparak şoförlere teslim ederler. Bunun dışında artı bir hizmetleri bulunmaz. 

Dikkat İle Takip Ediniz.!

Gebze Nakliyat, kurumsal özel şahıs şirketi sektör içerisinde taklit edilmeye devam ediyor. Birçok taklitçimiz çıkarak önce araçlarını yeniliyor sonra da hizmetlerinde yenilemeye gidiyor. Bu durumdan rahatsız olmuyor, hatta hoşumuza gidiyor. Biliyoruz ki taklitçiler ve özentileri orjinal olanı yani bizi yaşatırlar. Bunun bilincindeyiz. Bu yüzden diyebiliriz ki yaptığımız her hizmeti sunmanız da tabi sunabiliyorsanız, bir sakınca göremiyoruz.

Taklit ile de bir yere varamazsınız. Bizler bugün bu hizmetlere nokta koysak, yarın hizmet sunmak için yine bizleri mi bekleyeceksiniz? Bunun yanıtı maalesef evet mi yoksa? Orjinal olmanız da her zaman için fayda vardır. Kendiniz olmanız da ve kendi profil ve vizyonunuz ile ilerlemeniz gerekir. Bunu başarabilen sadece kurumsal firmalardır. Bu kurumsal firmalar hizmetleri de özenli ve bakımlıdır. Bizleri diğer kurumsal firmalardan üst tutan nokta ise tüm profesyonel hizmetleri taban fiyata sunmaktır. Bunun ile de birlikte indirimler ve kampanyalar düzenlemektir. Bazı firmalar tüm geliri şirket kasasına atarken, Gebze Nakliyat, firmamız bu davranıştan kaçınan sayılı firmalar arasında yerini alır. Bu yüzden belli gün ve aylar da kampanyalar düzenler ve sizlerin bütçesine az da olsa bir katkı sağlar. 

Hiçbir zaman sadece kendimiz düşünmedik. Bu yola hep beraber çıktık, beraber adımlar attık. Bu yüzden geldiğimiz bu nokta da da sizleri ihmal etmiyor, sizleri düşünen hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetleri de indirimli ve uygun fiyatlara takdim ediyoruz. İlkemiz ve vizyonumuz gereği bir proje  ve nakliye işine başlarken ilk sizleri düşünür, ona göre yönlendirme yapar ve sonuçlandırırız. 

Kalite hiçbir zaman tesadüf olmamıştır. Bu yüzden firmalarınız da ve hizmetlerinde her zaman kaliteyi ve uygun fiyat aralığını tercih edin. Şirketiniz için en iyi atılacak emin adımlardan bir tanesi de bunlardır. Sizler için tavsiye ve önerimiz budur. Yine kararlar sizindir. Talep ederseniz bizler, sizlere en iyi şekilde yardımcı oluruz.