0262 641 33 63
0262 641 33 63

% 50 İndirimler Başladı

% 50 İndirimler Başladı

% 50 İndirimler Başladı


Gebze Nakliyat, %50 İndirimler

Şirketimiz Gebze Nakliyat‘ ın hedefleri arasında Türkiye’ nin en çok kampanya ve indirim düzenleyen firması olmak vardır. Vizyonlarımız her zaman böyle üst seviye ve hedeflerimiz ile sağlam olmaktadır. Hedeflerimiz ve vizyonlarımız her zaman büyük ve imkansız seviyesindedir. Biliyoruz ki bizleri başarılı kılan da bu etkendir. Şirketimiz en alt yapısından en üst yapısına kadar tam donanımlı sistemlere sahip olup, sizlerin beklediği talep ettiği Nakliyat adına ne var ise hepsini sizlere A’ dan – Z’ ye sunmaktadır. Bu kadar bilgiye makale üzerinden sahip olmak ile birlikte, ofislerimizde misafirlerimiz olabilir ve kataloglarımızı inceleyebilirsiniz. İnceleme bittikten sonra sizleri başarı odamız da bir gezintiye çıkarabiliriz. Bu oda da şirketimiz Gebze Nakliyat, başarı ile bitirdiği projeler ve hizmetler bulunmaktadır. En iyi referans her zaman başarı odamızdır ve kapıları sizlere 7 gün 24 saat açıktır.

Gebze Nakliyat – %50 İndirimleri Başlattı

Gebze Nakliyat

Gebze Nakliyat, firma yöneticileri ve Google çalışanlarımız ile bir araştırma yaptık. Araştırmalarımız sonucunda Türkiye genelinde Nakliyat hizmetleri ortalama %15 ve maksimum %30 indirimler düzenleyebiliyor. Gelir düzeylerine göre bir sonuç çıkardığımızda rakamlar hemen hemen birbirine yakın olmaktadır. Yeni kurulan firma sayısı çok sektör içerisinde olan şirketler ise o kadar tecrübeli ve bir alt yapıya sahip olmadığını gördük. Bu yüzden bu rakamlar sabit bir nokta da kalıyor. Amacımız hizmet sağlamak ve bu hizmeti sunarken hiçbir firma da bulamayacağınız özellikleri bizlerin sizlere sunmasıdır. Kısacası tüm özellikleri bizler de bulmanız ilk ve tek hedefimizdir. Bundandır ki hiçbir projemiz yarım veya askıda kalmıyor.

Gebze Nakliyat, tüm projeleri tamamladıktan sonra, gelir düzeyin de bir kampanya ve indirim düzenledi. Bu durumdan en çok müşterilerimizin memnun kalacaklarını bildiğimiz için hızla bitirdik ve tamamladık. Bir önce ki makalemizde kampanyalar düzenlenecek ve belli bir indirim olacak diye sizlere ilettik. İletmediğimiz tek nokta hangi tarihler arasında olacağı bölümüydü. Bunları bizde henüz yeni tamamladığımız için yeni belli oldu.

Kampanya Tarih Aralığı:

Başlangıç Tarihi: 01.02.2018

Bitiş Tarihi: 01.05.2018

Gebze Nakliyat, şirketlerimiz yukarıda ki tarihler arasında %50 indirimlerin startını vermiştir. Sözlü imza aracılığı ile bu hizmetlerden faydalanmak çok kolay ve hiçbir şartı bulunmamaktadır. Üst düzey yöneticilerinden, yük taşıma proje çalışanlarına kadar yaptığımız kaliteli ve nitelikli taşımacılığa süs olarak %50 indirim sizlere gelen büyük bir fırsattır.

Araştırması ve düzenlemesi sizden olmaktadır. Bizler kendimizden emin ve bir o kadar da iddialıyız. Bizden iyisi yok, bizden fazla kampanya düzenleyeni yok, bizim kadar sağlam araç teminatı yapan firma yok, bizim kadar geniş araç filosuna sahip şirket yok ve yine bizler kadar sizlerin ödemelerine öncelik ve hassasiyet ile bakan bir şirket yoktur. Bizler araştırdık ve bu sonuçlara vardık. Sizler de araştırabilir, aksini bulduğunuz takdir de bizlere iletin, işte o zaman bizler sizlere ücretsiz hizmet kaynakları ve taşımacılık adına ne var ise hepsini ücretsiz sunacağız. Dediğimiz gibi işte bu kadar kendimizden emin bir şirketiz.