0262 641 33 63
0262 641 33 63

Gebze Nakliyat Garajı

Gebze Nakliyat Garajı

Gebze Nakliyat Garajı

Alanımızda uzman olduğumuz noktalardan bir tanesi de garaj konusudur. Garajlarımızın tümü oldukça titiz, korunaklı, son teknoloji donanımlı, kamera sistemli, araçların sınıflara göre ayrılma noktaları bulunur. Bunun gibi birçok özelikleri bir arada tutmayı başarmış garajlarımız, sizlere en hızlı araç tedarik konusunda bizlere yardımcı olmaktadır. Araçlarımız yani garajlarımız ile şirketimiz arasında ince bir bağlantı bulunur. Bu bağlantının sağlamlığı ile güzel bir iletişim kurulur. İstediğimiz araç hemen oradan talep edilen noktaya doğru harekete geçer.

Sizlere araçlarımız, garajlarımız ve araçlarımız hakkında daha fazla detayı videolar ve resimler aracılığı ile paylaşalım...

Gebze Nakliyat Garajı

Gebze Nakliyat, firmamızın kullandığı ve tercih ettiği 3 çeşit araç sınıfı bulunmaktadır. Bu sınıflardan bir tanesi kendi öz malı araçlarımız yani şirket kadrosuna dahil edilen araçlardır. Bir diğer ise piyasadan kiralık olarak şirketimize dahil edilen araçlardır. Son çeşit araç ise bireysel araçlardır. Kişilere ait olan araçlardır. Bu araçlar ile yükleriniz yıl boyunca Türkiye' nin bir ucundan diğer ucuna taşınır.


Sistem olarak hemen hemen hepsi aynıdır. Araç sınıfları nasıl ayrılıklar gösterse de 3 çeşittir. Sınıfları da aynı böyledir. Ne kadar ayırırsanız ayırın, en fazla 3 sınıfa ayrılır. Bu da açık, kapalı ve kayar perde araçlardır. Açık talep eden müşterilerimize açık, kapalı talep eden müşterilerimize kapalı, açık veya kapalı olmasından yana herhangi bir sorun arz etmeyen yükler için de kayar perde yani hem açılır, hem de kapalı olacak şekilde araçlar yönlendirmekteyiz. Bu yönlendirmelerin tümü bizler ile değil, sizlerin talepleri ile yürüyecek işlem basamaklardır. Garajlarımızın 2 tanesi Kocaeli, 1 tanesi ise İstanbul ilinde bulunur.

Kocaeli: Gebze ve Darıca

İstanbul: Tuzla

Yukarıda gördüğünüz toplam 3 adreste hem ofislerimiz hem de araç garajlarımız bulunur. Merkezi noktalara yakın olan araçlarımız aracılığı ile sizlere beklediğiniz hizmetleri günü birlik olarak sunuyoruz. Hızlı talep ve hızlı bir taşımacılık için bir nokta yeterli değildir. Bu yüzden bizler de sizler için hem garaj özeni gösteriyor, hem ofis özeni hem de nakliye hizmetlerinin özenini artırıyoruz.

Türkiye' nin 81 iline komple ve parça yükler için yük taşıma hizmetleri sunuyoruz. Bunu sıradan veya basit araçlar ile değil, daha profesyonel araçlar ve daha fazla sertifikaya sahip olan şoförlerimiz eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Firma olarak hataya yer yok, yanlışa yer yok ve yolda kalmaya ise hiç müsaade yoktur. Bu yüzden ne işi yaparsak yapalım, mutlaka en iyisini sunacağız, yahut en iyisini sunacağız. Bizim için, kurumsal şirketimiz için ikinci bir seçenek yoktur. Yıllara göre kampanya istatistik raporumuz her geçen seneye oran ile artış göstermektedir. Geçen senelere göre, 2015 yılında %15, 2016 yılında %25, 2017 yılında %35 ve 2018 şuan içerisinde bulunduğumuz yıl boyunca aktif olacak %40 indirimler başlamıştır.